U petak, 17.3.2023. u Senti je održano školsko Okružno takmičenje iz rukometa. Naša ekipa osvojila je prvo mesto, pobedivši Ekonomsku školu iz Sente rezultatom 20:7.
Ekipu čine: Nemanja Balaban I-4, Živojin Milivojević I-4, Vladen Simić I-4, Milan Čeleketić II-2, Marko Mićić III-3, Luka Mićić III-3, Andrej Đukić III-3, Marko Kokot III-3, Mićo Majkić II-4, Luka Panić III-4, Saša Vidović III-6, Jovan Gavrilov III-2. Njihov mentor je profesor fizičkog vaspitanja, Viktor Felbab.
Čestitamo našoj ekipi na sjajnom rezultatu i želimo im da tako nastave u narednim fazama takmičenja!

Na školskom međuopštinskom takmičenju iz odbojke, održanom 14.3.2023, učenici naše škole osvojili su treće mesto. Ekipu čini sledeći sastav: Marko Momčilov IV-4, Luka Panić II-6, Stefan Svjetlica I-6, Marko Mićin II-2, Miloš Živković I-6, Aleksa Tešin III-4, Nikola Njagrić III-4, Stefan Novaković III-4 i Luka Zarić I-1. Njihov mentor je profesor fizičkog vaspitanja, Branislav Bjelić.
Učenici završnih razreda naše škole su u petak 10.3.2023. posetili Sajam obrazovanja 