Učenica I3 odeljenja, Marina Bešlin, osvojila je prvo mesto na Okružnom takmičenju u atletici, koje je održano danas (21.10.2021.), u Senti. Marina je učestvovala u trci na 100m.
Mentor: Branislav Bjelić
Čestitamo!
Učenica I3 odeljenja, Marina Bešlin, osvojila je prvo mesto na Okružnom takmičenju u atletici, koje je održano danas (21.10.2021.), u Senti. Marina je učestvovala u trci na 100m.
Mentor: Branislav Bjelić
Čestitamo!