Na opštinskom takmičenju u stonom tenisu održanom 22. septembra 2025. godine, naši učenici ostvarili su izuzetne rezultate i izborili plasman na okružni nivo takmičenja.
Muška ekipa u sastavu Vuk Stevanović, Andrej Banjaš i Mario Banjaš osvojila je prvo mesto i obezbedila učešće na okružnom takmičenju. Ženska ekipa u sastavu Nevena Kiurski i Milana Golić takođe je zauzela prvo mesto i izborila plasman na okružno takmičenje.
U pojedinačnoj konkurenciji, Andrej Banjaš kod momaka i Nevena Kiurski kod devojaka osvojili su prvo mesto, čime su takođe obezbedili plasman na okružno takmičenje.
Čestitamo našim takmičarima na postignutim rezultatima i želimo im mnogo uspeha i novih pobeda na narednom nivou takmičenja!







