Na međuokružnom takmičenju u stonom tenisu učenici Luka Čubrilo i Jovan Ludaić osvojili su ekipno prvo mesto, dok je Luka Čubrilo osvojio prvo mesto i u pojedinačnom delu takmičenja. Ovim uspehom ostvarili su plasman na državno takmičenje koje će se održati u Petrovcu na Mlavi, 30.10.
Mentor: Branislav Bjelić
Čestitamo!







