Obaveštenje

Štampa
Twitter
submit to reddit

sl 1Saglasno odluci Vlade Republike Srbije od 14.02.2019. godine, koja je doneta po preporuci Ministarstva zdravlja, zbog epidemija gripa, nastava se obustavlja u svim ustanovama osnovnog i srednjeg obrazovanja i vaspitanja na teritoriji AP Vojvodine, u periodu od 18. do 24.02.2019. godine.

Obrazovno-vaspitni rad se nastavlja počev od ponedeljka 25.02.2019. godine.