Plasman na republički nivo takmičenja u stonom tenisu

Štampa
Twitter
submit to reddit
stoni tenis12Na Okružnom takmičenju u stonom tenisu muška ekipa škole, koju su činili Vuk Stevanović, Andrej i Mario Banjaš, zauzela je prvo mesto i time ostvarila plasman na republički nivo takmičenja. Nevena Kiurski i Milana Golić su zauzele drugo mesto. U pojedinačnoj konkurenciji Andrej Banjaš je zauzeo drugo, a Nevena Kiurski treće mesto.
Čestitamo!