Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Raspored ispita

 RASPORED POLAGANjA ISPITA ZA VANREDNE UČENIKE
Ispitni rok: JUN 2018

 

Područje rada: ELEKTROTEHNIKA

ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA (4. stepen)

SOCIOLOGIJA (treći razred), ponedeljak 25.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Dragan Odžić
2. Nadežda Lazić
3. Radmila Ljiljak

MERENjA U ELEKTRONICI (treći razred), sreda 27.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Veselka Vlajnić
2. Zagorka Pastor
3. Milan Živić

Područje rada: MAŠINSTVO I OBRADA METALA

AUTOMEHANIČAR (3. stepen)

RUSKI JEZIK (treći razred), ponedeljak 25.06.2018 u 11.00 pismeni, četvrtak 26.06.2018 u 11.00 usmeni

Komisija:
1. Milica Egelja
2. Branislava Vujović
3. Radmila Ljiljak

MATEMATIKA (treći razred), utorak 26.06.2018 u 09.00 pismeni, sreda 27.06.2018 u 09.00 usmeni

Komisija:
1. Dragana Čolak
2. Branka Knežević
3. Radmila Ljiljak


MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILA (4. stepen)

FILOZOFIJA (četvrti razred), ponedeljak 25.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Nadežda Lazić
2. Dragan Odžić
3. Radmila Ljiljak

TEHNIČAR MAŠINSKE ENERGETIKE (4. stepen)

ENERGETSKI PROCESI (četvrti razred), sreda 20.06.2018 u 16.00

Komisija:
1. Jelena Bunjevac
2. Ranko Adamović
3. Radmila Ljiljak

ENERGETSKA POSTROJENjA (četvrti razred), četvrtak 21.06.2018 u 16.00

Komisija:
1. Jelena Bunjevac
2. Valentina Ćojanović
3. Radmila Ljiljak

AUTOMEHANIČAR SPECIJALISTA (5. stepen)

ORGANIZACIJA PROIZVODNjE, četvrtak 28.06.2018 u 11.00

Komisija:
1. Stanislav Imbronjev
2. Borislav Gecić
3. Radmila Ljiljak

BRAVAR SPECIJALISTA (5. stepen)

METALNE KONSTRUKCIJE, ponedeljak 25.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Dragana Adamović
2. Lidija Erdeljan
3. Milorad Džakula

IZRADA METALNIH KONSTRUKCIJA, sreda 27.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Dragana Adamović
2. Borislav Gecić
3. Milorad Džakula

 Područje rada: SAOBRAĆAJ

VOZAČ MOTORNIH VOZILA (3. stepen)

TEHNIČKA MEHANIKA (drugi razred), sreda 20.06.2018 u 16.00

Komisija:
1. Ranko Adamović
2. Jelena Bunjevac
3. Radmila Ljiljak

REGULISANjE SAOBRAĆAJA (drugi razred), ponedeljak 25.06.2018 u 09.00

Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Milan Ivetić
3. Radmila Ljiljak

TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA (4. stepen)

MATEMATIKA (četvrti razred), utorak 26.06.2018 u 09.00 pismeni, sreda 27.06.2018 u 09.00 usmeni

Komisija:
1. Dragana Čolak
2. Branka Knežević
3. Radmila Ljiljak

ENGLESKI JEZIK (četvrti razred), četvrtak 28.06.2018 u 09.00 pismeni, petak 29.06.2018 u 09.00 usmeni (dva kandidata)

Komisija:
1. Svetlana Bajić Božović
2. Zorana Adamović
3. Radmila Ljiljak

VERSKA NASTAVA (četvrti razred), sreda 27.06.2018 u 11.00 (dva kandidata)

Komisija:
1. Jovan Grubić
2. Dragoslava Iličin
3. Radmila Ljiljak

FILOZOFIJA (četvrti razred), ponedeljak 25.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Nadežda Lazić
2. Dragan Odžić
3. Radmila Ljiljak

FIZIČKO VASPITANjE (četvrti razred), petak 29.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Zoran Karanović
2. Branislav Bjelić
3. Radmila Ljiljak

ORGANIZACIJA PREVOZA (četvrti razred), sreda 27.06.2018 u 10.00

Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Zaviša Lučić
3. Radmila Ljiljak

REGULISANjE SAOBRAĆAJA (četvrti razred), ponedeljak 25.06.2018 u 09.00 (dva kandidata)

Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

PRAKTIČNA NASTAVA (četvrti razred), utorak 26.06.2018 u 10.00 (tri kandidata)

Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

INSTRUKTOR VOŽNjE – SPECIJALISTA (5. Stepen)

PSIHOLOGIJA I ETIKA UČESNIKA U SAOBRAĆAJU, ponedeljak 25.06.2018 u 09.00

Komisija:
1. Tatjana Ivetić
2. Dragan Odžić
3. Nebojša Popović

METODIKA I TEORIJA OBUKE VOŽNjE, ponedeljak 25.06.2018 u 09.00

Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Nebojša Popović

Kontakt

Tehnička škola 

Svetosavska 55

23300 Kikinda

Tel.: +381-230-422275; +381-230-401650

e-mail:  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Tekući račun: 840-774660-74

Statistika

003562800
Danas
Juče
Ove nedelje
Ovaj mesec
Prošli mesec
1676
2960
25915
127885
143689

Donatorski tekući račun

840-2180760-13