Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Raspored ispita

 RASPORED POLAGANjA ISPITA ZA VANREDNE UČENIKE
Ispitni rok: OKTOBAR 2018



Područje rada: ELEKTROTEHNIKA

ELEKTROTEHNIČAR TELEKOMUNIKACIJA (4. stepen)

GEOGRAFIJA (drugi razred), petak 26.10.2018 u 14.50
Komisija:
1. Marija Mišković
2. Dragoslava Iličin
3. Radmila Ljiljak

ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE (4. stepen)

MATEMATIKA (četvrti razred), petak 26.10.2018 u 16.30 pismeni, utorak 30.10.2018 u 14.50 usmeni
Komisija:
1. Ivana Rosić
2. Branka Knežević
3. Radmila Ljiljak

ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA (4. stepen)

ENGLESKI JEZIK (četvrti razred), utorak 23.10.2018 u 14.50 pismeni, četvrtak 25.10.2018 u 15.40 usmeni
Komisija:
1. Svetlana Bajić Božović
2. Zorana Adamović
3. Radmila Ljiljak

RAČUNARI (četvrti razred), ponedeljak 22.10.2018 u 09.40
Komisija:
1. Milan Živić
2. Sanja Jovanović
3. Radmila Ljiljak

ELEKTROTEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU NA VOZILIMA (4. stepen)

MOTORNA VOZILA (četvrti razred), petak 26.10.2018 u 12.20
Komisija:
1. Zaviša Lučić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

ELEKTROMEHANIČAR ZA MAŠINE I OPREMU (3. stepen)

TEHNIČKO CRTANjE (prvi razred), petak 26.10.2018 u 14.00
Komisija:
1. Dragana Adamović
2. Ranko Adamović
3. Radmila Ljiljak


Područje rada: MAŠINSTVO I OBRADA METALA

TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO UPRAVLjANjE (4. stepen)

ENGLESKI JEZIK (četvrti razred), utorak 23.10.2018 u 14.50 pismeni, četvrtak 25.10.2018 u 15.40 usmeni
Komisija:
1. Svetlana Bajić Božović
2. Zorana Adamović
3. Radmila Ljiljak

TEHNIČAR MAŠINSKE ENERGETIKE (4. stepen)

ENGLESKI JEZIK (četvrti razred), utorak 23.10.2018 u 14.50 pismeni, četvrtak 25.10.2018 u 15.40 usmeni
Komisija:
1. Svetlana Bajić Božović
2. Zorana Adamović
3. Radmila Ljiljak

PRAKTIČNA NASTAVA (četvrti razred), ponedeljak 22.10.2018 u 14.50
Komisija:
1. Ranko Adamović
2. Jelena Bunjevac
3. Radmila Ljiljak

AUTOMEHANIČAR (3. stepen)

ZAVRŠNI ISPIT (praktični deo – školska radionica), ponedeljak 29.10.2018 u 08.00
Komisija:
1. Radomir Krnić
2. Milan Milovanov
3. Predrag Vučić

ZAVRŠNI ISPIT (odbrana rada), utorak 30.10.2018 u 14.00
Komisija:
1. Radomir Krnić
2. Milan Milovanov
3. Predrag Vučić

AUTOMEHANIČAR - SPECIJALISTA (5. stepen)

MERENjE I KONTROLISANjE, ponedeljak 22.10.2018 u 14.50
Komisija:
1. Jelena Bunjevac
2. Ranko Adamović
3. Dragoslava Iličin

BRAVAR - SPECIJALISTA (5. stepen)

SPECIJALISTIČKI ISPIT (praktični deo – školska radionica), ponedeljak 29.10.2018 u 08.00
Komisija:
1. Jelena Bunjevac
2. Milorad Džakula
3. Žarko Grbić

SPECIJALISTIČKI ISPIT (odbrana rada), utorak 30.10.2018 u 14.00
Komisija:
1. Jelena Bunjevac
2. Milorad Džakula
3. Žarko Grbić

Područje rada: SAOBRAĆAJ

TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA (4. stepen)

SRPSKI JEZIK I KNjIŽEVNOST (četvrti razred), sreda 24.10.2018 u 08.50 pismeni, sreda 31.10.2018 u 08.50 usmeni
Komisija:
1. Ana Kovačević
2. Božana Mirkov
3. Radmila Ljiljak

SRPSKI JEZIK I KNjIŽEVNOST (maturski), sreda 24.10.2018 u 08.50 pismeni
Komisija:
1. Ana Kovačević
2. Božana Mirkov
3. Radmila Ljiljak

FILOZOFIJA (četvrti razred), petak 26.10.2018 u 10.00
Komisija:
1. Nadežda Lazić
2. Dragan Odžić
3. Radmila Ljiljak

MATEMATIKA (četvrti razred), petak 26.10.2018 u 16.30 pismeni, utorak 30.10.2018 u 14.50 usmeni (dva kandidata)
Komisija:
1. Ivana Rosić
2. Branka Knežević
3. Radmila Ljiljak

ISTORIJA (drugi razred), sreda 24.10.2018 u 14.00
Komisija:
1. Milica Pucar
2. Senka Heldrih
3. Radmila Ljiljak

REGULISANjE SAOBRAĆAJA (četvrti razred), utorak 23.10.2018 u 14.50
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

PRAKTIČNA NASTAVA (četvrti razred), utorak 23.10.2018 u 14.50
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

ORGANIZACIJA PREVOZA (četvrti razred), sreda 24.10.2018 u 17.30
Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Zaviša Lučić
3. Radmila Ljiljak

SAOBRAĆAJNI SISTEMI (prvi razred), četvrtak 25.10.2018 u 09.40 (četiri kandidata)
Komisija:
1. Nebojša Popović
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

GARAŽE, SERVISI I PARKIRALIŠTA (izborni predmet - maturski), sreda 24.10.2018 u 08.00
Komisija:
1. Zaviša Lučić
2. Nebojša Popović
3. Radmila Ljiljak

MATURSKI ISPIT (odbrana rada), utorak 30.10.2018 u 15.00 (tri kandidata)
Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Milan Ivetić
3. Dragoslava Iličin

VOZAČ MOTORNIH VOZILA (3. stepen)

PREVOZ PUTNIKA I ROBE (treći razred), sreda 24.10.2018 u 17.30 (dva kandidata)
Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Zaviša Lučić
3. Radmila Ljiljak

ZAVRŠNI ISPIT (vožnja), ponedeljak 29.10.2018 u 09.00 (pet kandidata)
Komisija:
1. Goran Korom
2. Nataša Krstin
3. Stanislav Almaši

ZAVRŠNI ISPIT (odbrana rada), utorak 30.10.2018 u 15.00 (pet kandidata)
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Dragoslava Iličin

INSTRUKTOR VOŽNjE - SPECIJALISTA (5. stepen)

PROPISI O BEZBEDNOSTI DRUMSKOG SAOBRAĆAJA, utorak 23.10.2018 u 15.20
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Dragoslava Iličin

Kontakt

Tehnička škola 

Svetosavska 55

23300 Kikinda

Tel.: +381-230-422275; +381-230-401650

e-mail:  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Tekući račun: 840-774660-74

Statistika

004054689
Danas
Juče
Ove nedelje
Ovaj mesec
Prošli mesec
659
5973
6632
116189
119038

Donatorski tekući račun

840-2180760-13