Raspored ispita

 

POLAGANJE MATURSKIH ZAVRŠNIH I SPECIJALISTIČKIH ISPITA ZA VANREDNE UČENIKE SU PO ISTOM RASPOREDU KAO ZA REDOVNE UČENIKE! Detaljan raspored polaganja pogledajte ovde... Ispitni rok: JUN 2019

 

RASPORED POLAGANJA ISPITA ZA VANREDNE UČENIKE
Ispitni rok: JUN 2019

 

  ELEKTROTEHNIKA

ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA (4. stepen)

ELEKTRIČNA MERENJA (drugi razred), petak 28.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Gordana Tatić
2. Đorđe Sivčev
3. Radmila Ljiljak

PROGRAMIRANJE (drugi razred), sreda 26.06.2019 u 11.00
Komisija:
1. Jasmina Almaši
2. Zagorka Pastor
3. Radmila Ljiljak

PRIMENA RAČUNARA U ELEKTROTEHNICI (drugi razred), četvrtak 27.06.2019 u 11.00
Komisija:
1. Nevenka Karić
2. Zgorka Pastor
3. Radmila Ljiljak

PRAKTIČNA NASTAVA (drugi razred), utorak 25.04.2019 u 10.00
Komisija:
1. Jasmina Almaši
2. Milan Živić
3. Petar Ivetić

ELEKTROTEHNIČAR AUTOMATIKE (4. stepen)

ISTORIJA (drugi razred), ponedeljak 24.06.2019 u 12.00
Komisija:
1. Milica Pucar
2. Ivana Avramov
3. Radmila Ljiljak

  MAŠINSTVO I OBRADA METALA

TEHNIČAR MAŠINSKE ENERGETIKE (4. stepen)

ENGLESKI JEZIK, utorak 25.06.2019 u 10.00 pismeni, četvrtak 27.06.2019 u 10.00 usmeni
Komisija:
1. Svetlana Bajić Božović
2. Zorana Adamović
3. Radmila Ljiljak

ZAVARIVAČ (3. stepen)

PRAKTIČNA NASTAVA (treći razred), ponedeljak 24.06.2019 u 08.00
Komisija:
1. Dragana Adamović
2. Milorad Džakula
3. Radmila Ljiljak

TEHNOLOGIJA OBRAZOVNOG PROFILA (treći razred), utorak 25.06.2019 u 08.00
Komisija:
1. Dragana Adamović
2. Stanislav Imbronjev
3. Radmila Ljiljak

  SAOBRAĆAJ

TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA (4. stepen)

NEMAČKI JEZIK (treći razred), utorak 25.06.2019 u 09.00 pismeni, petak 28.06.2019 u 09.00 usmeni
Komisija:
1. Piroška Lupuljev
2. Tea Miljević
3. Radmila Ljiljak

FIZIKA (drugi razred), četvrtak 27.06.2019 u 09.00
Komisija:
1. Mirko Vukobrat
2. Dragana Adamović
3. Radmila Ljiljak

MEHANIKA (drugi razred), sreda 26.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Branislava Čičulić
2. Valentina Ćojanović
3. Radmila Ljiljak

REGULISANJE SAOBRAĆAJA (četvrti razred), utorak 25.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

REGULISANJE I BEZBEDNOST SAOBRAĆAJA (četvrti razred), utorak 25.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

PRAKTIČNA NASTAVA (drugi razred), utorak 25.06.2019 u 10.00 (dva kandidata)
Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Milan Ivetić
3. Radmila Ljiljak

ORGANIZACIJA PREVOZA (treći razred), utorak 25.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Milan Ivetić
3. Radmila Ljiljak

MOTORI I MOTORNA VOZILA (treći razred), sreda 26.06.2019 u 08.00
Komisija:
1. Zaviša Lučić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

INTEGRALNI TRANSPORT (treći razred), četvrtak 27.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Saša Stojšin
2. Milan Ivetić
3. Radmila Ljiljak

INSTRUKTOR VOŽNJE - SPECIJALISTA (5. stepen)

PSIHOLOGIJA I ETIKA UČESNIKA U SAOBRAĆAJU, utorak 25.06.2019 u 10.00
Komisija:
1. Tatjana Ivetić
2. Dragan Odžić
3. Ivana Avramov

METODIKA I TEORIJA OBUKE VOŽNJE, utorak 25.06.2019 u 10.00 (dva kandidata)
Komisija:
1. Milan Ivetić
2. Saša Stojšin
3. Radmila Ljiljak

Kontakt

Tehnička škola

ul. Svetosavska 55

Kikinda 23300

tel. 0230/422-275

e-mail: skola@tsk.edu.rs

Statistika poseta

Danas804
Juče1368
Ovog meseca34626
Ukupno294008

Vaši podaci

  • IP: 18.209.104.7
  • Operating System: Unknown
2019-07-23
© 2019 Tehnička škola Kikinda